Show all

  Nové webové stránky a slevy!

  Vážení návštěvníci a uchazeči o řidičské oprávnění,

  Právě jsme spustili nové webové stránky, na kterých naleznete mnoho užitečných informací o tom, jak u nás můžete získat řidičské oprávnění. Důvodem změny webových stránek byl fakt, že jsme chtěli stránky osvěžit, přidat na ně užitečné informace a ujistit se, že na nich naleznete všechno potřebné.

  V případě, že by vám chyběla jakákoli informace, dejte nám o tom vědět. Můžete napsat například komentář pod tuto novinku, můžete nám zavolat nebo zaslat e-mail. Postaráme se, aby informace byly přidány v co nejkratším čase.

  Množí se nám také dotazy ke splátkám. Splátky jsou možné u všech skupin ŘO a také u některých dalších služeb. Pro informaci, zda splátky poskytujeme u vámi zvolené služby nás, prosím, kontaktujte a dohodneme se. Vše je tedy na individuální domluvě!

  Společně s novým vzhledem webových stránek jsme si pro vás připravili také několik slev! Pokud máte zájem, můžete získat následující řidičské průkazy se slevou:

  • Skupina C – 13.990,- Kč + DPH
  • Skupina D – 14.990,- Kč + DPH